محل تبلیغات شما

در عجبم با وجود این همه سایت های معتبر و مطرح در داخل کشور و سایت های مطرح جهانی که بازاریابی شبکه ای رو به عنوان یک شیوه ی قوی و درست در ضمینه توزیع کالا و همچنین انقلابی بزرگ در رشد و ارتقا سطح کیفیت زندگی و درآمد تائید کرده اند چرا باز باید افرادی وجود داشته باشند که به حرف های بی پایه واساس چند سایت و افرادی که هویتی مشخص ندارند اعتماد کنند 

خواننده ی محترم این وبلاگ من الان همین وبلاگ رو می توانستم پر کنم از مسائل منفی و بی پایه و اساس از نتورک مارکتینگ و شما با خواندن آن به دسته ی مخالفان این سیستم بپیوستی اما این کار را نکردم و در ضمن مطلب مثبتی هم انتشار نمی دهم که شما بگویید به طرف داری از نتورک وبلاگ ساخته فقط این رو بدانید همه ی سیستم های دنیا چه ورزشی چه اجتماعی چه ی چه اقتصادی موافق و مخالف داره مثلا یکی موافق فوتبال هست یکی مخالف یکی موافق تفریح هست یکی خوشش نمیاد یکی میگه مشروب خوبه یکی میگه بد حتی این رو بگم ما بزرگتر از خدا نداریم دیگه با وجود عظمت و برکت خداوند متعال هنوز افرادی منکر وجود خدا هستند هنوز افرادی هستند که مخالف خدایند پس چه انتظاری دارید که یک سیستم کاری نه فقط نتورک هر سیستمی مخالف نداشته باشد مهم این است که شما کاری را شروع کنی و بر اساس آموزش های صحیح پیش بروی و در آن کار موفق شوی

دوست گرامی شما برای موفقیت نیاز به تائید یا تکذیب دیگران ندارید شما باید خودتان بخواهید که موفق بشوید

در ضمن من در کمتر از ۱۰ دقیقه این وبلاگ را ساختم که تو هم می توانی این کار رو بکنی پس برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد نتورک مارکتینگ به بالاسری یا معرف خودت مراجعه کن

مسعود علی پور ۸/۹/۹۸ ساعت ۱۵:۵۵

برای موفقیت در زمینه کاری با افراد موفق همان زمینه مشورت کنید

هیچ رشدی الکی و اتفاقی نیست

یکی ,رو ,های ,مخالف ,افرادی ,ی ,نتورک مارکتینگ ,از نتورک ,این رو ,که شما ,هنوز افرادی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ماشینBMW